+48 503 059 355 kontakt@fenikstour.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Imię*
Nazwisko*
Birth Date*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Already a member?

Login
+48 503 059 355 kontakt@fenikstour.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Imię*
Nazwisko*
Birth Date*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Already a member?

Login

O nas

Poznajmy się
Radość z podróży

Feniks

Kim jesteśmy?

Jesteśmy renomowanym Biurem Podróży organizującym aktywne wyprawy po Polsce i Europie. Z Nami czeka Cię niezapomnina wyprawa trekkingowa po górach Polski i Europy, świetna wyprawa rowerowa oraz przygoda w kajaku
Nasze biuro tworzą pasjonaci letnich i zimowych wypraw, którzy sprawią, że każda z nich będzie niezapomnianą przygodą. Naszymi pasjami dzielimy się z Wami.

Nasz cel i nasza misja

Naszym celem jest stworzenie społeczności szczęśliwych ludzi, którzy poprzez wspólne pasje i odkrywanie świata zrealizują swoje marzenia podróżnicze i którzy będą się wzajemnie wspierać w swojej pasji podróżowania i aktywnego spędzania czasu oraz inspirować na drodze rozwoju osobistego. Naszą misją jest obudzenie mocy i dobrej energii w każdym z Nas.

Marzenia mają moc

Nasze marzenia MAJĄ MOC. Dołączając do naszej społeczności masz okazję zmienić swoje życie i spełnić marzenia. Jesteś w stanie osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Dzielimy się nie tylko wiedzą, ale także energią, dzięki której możemy budować trwałe relacje i sięgać wyżej, przekraczając własne granice. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Feniks pomaga osiągnąć harmonię i równowagę wewnętrzną. Feniks pomaga wznieść się poza Twoje ograniczenia. Feniks inspiruje do nowych działań.
Z Nami Wasze Marzenia Mają Moc.

Podstawą naszych wypraw jest starannie przemyślany, intensywny i bogaty w doznania program stworzony przez doświadczonych podróżników – pasjonatów. Znajdziesz w nim pasjonujące trekkingi w dzikich górach Polski i Europy, intersujące trasy rowerowe poza utartymi ścieżkami oraz nietuzinkowe trasy kajakowe pośród pięknej przyrody. 

Eksplorujemy trasy poza utartymi szlakami, blisko natury i lokalnych społeczności. Chcemy chłonąć świat, doświadczać go od środka, a nie tylko oglądać z okien autokaru. Jeśli tak jak my nie boisz się zmęczyć, nie przeraża Cię kilkugodzinna wędrówka, jazda rowerem lub machanie wiosłem, nasze wyprawy są właśnie dla Ciebie. 

DOŁĄCZ DO NAS

Przekonaj się, ile pozytywnych emocji możesz poczuć, będąc w podróży. Wybierz swoją ulubioną formę aktywnego wypoczynku i postaw na renomowane biuro podróży w Rzeszowie, które cieszy się doskonałymi opiniami i zaufaniem wśród podróżujących. Spędź z Nami weekend w urokliwych okolicznościach przyrody i ciesz się prawdziwą wolnością. 

Wpis do rejestru

Dlaczego warto z Nami podróżować?

Robimy wszystko za Ciebie. Ty wybierasz przygodę, resztą zajmiemy się my. Naszym zadaniem jest przygotwanie trasy, kupno biletów, zorganizowanie transportu, noclegów, prowadzenie wyprawy. Ty musisz się tylko spakować. 

Znajdziesz u nas zarówno piesze przygody, jak i eskapady rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy integracyjne czy wycieczki szkolne. Każdy program podróży został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczyć Wam moc wrażeń.

Z Nami podróżować może każdy. Nie ma znaczenia Twój wiek, płeć, stan cywilny czy pojemność portfela. Jeśli tylko chcesz poznawać świat i przeżyć wspaniałą przygodę, ruszaj z Nami. Jesteś solo? Na wyprawie poznasz  ludzi podobnych do Ciebie.

Nasze podróże są podróżami na każdą kieszeń. Dokładamy wiele wysiłku, aby zorganizować pełnowartościowy program za jak najniższą cenę. Chcemy, aby każdy miał możliwość ponzawania bogactw świata. Nigdzie nie znajdziesz tak ciekawych wypraw w tak niksiej cenie.

BEZPIECZEŃSTWO. Z Nami jest bezpiecznie. Posiadamy licencję turystyczną wystawioną przez Marszałka Województwa Podkarpackiego i gwarancje turystyczne. Odprowadzamy skłądki na fundusz turystyczny. W cenie każdego wyjazdu zapewniamy wysokiej klasy ubezpieczenie zdrowotne . Twoje bezpieczeństwo i zdrowie sa dla nas naważniejsze.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI. Zabieramy Was w miejsca bezpieczne, dokładnie przez nas sprawdzone. Sprawdzamy sytuację polityczną i pandemiczną, informując Was na bieżąco o sytuacj i wymogach dotyczacych zasad wjazdu i pobytu w danym kraju.

Opinie naszych klientów
Nasz zespół

 

 

Biuro: centrum dowodzenia. Tutaj przygotowujemy dla Was wszystkie programy, sprawdzamy wszystkie szczegóły, szukamy najlepszych przewodników i pilotów, przygotowujemy rezerwację, odpowiadamy na pytania, dbamy o komfort Waszej wyprawy, tak, żebyście nie musieli się już niczym martwić. Od ręki załatwiamy wszystko, co znajduje się w zasięgu naszych możliwości i … wszystkie niemożliwe rzeczy też od ręki. 

 

Przewodnicy i piloci: współpracujemy z najlepszymi przewodnikami górskimi, przewodnikami rowerowymi i instruktorami kajakarstwa posiadajacymi uprawnienia do prowadzenia wypraw czy to w terenie górskim, czy na wodzie. Nasi przewodnicy to jednocześnie pasjonacji i zaprawieni w świecie podróżnicy, znający doskonale teren, lokalną społeczność oraz zasady bezpieczeństwa. Jesteście z Nimi całkowicie BEZPIECZNI. Są po to, aby pokazać Wam najciekawsze miejsca, poprowdzić wyprawę, zająć się sprawami organizacyjnymi i formalnymi. Nasi przewodnicy i piloci zadbają także o wspaniałą atmosferę naszych wypraw.  

Sprawdź z kim pojedziesz

Kategorie wycieczek

Zwiedzanie

1 wycieczka

Wyjazdy integracyjne

2 wycieczek

Self drive

0 wycieczka

Oferta dla szkół

0 wycieczka

Meeting

0 wycieczka

Konferencje

0 wycieczka

Klub podróznika

0 wycieczka

Joga i Mindfulness

0 wycieczka