+48 503 059 355 kontakt@fenikstour.pl
+48 503 059 355 kontakt@fenikstour.pl

O nas

Poznajmy się

Podróże dla Twojego Sukcesu i Sukcesu Twojej Firmy

Jesteśmy agencją turystyczną specjalizującą się w organizacji podróży służbowych,
wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych dla firm i instytucji.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz niezapomnianych
doświadczeń podczas każdej podróży, aby nasi klienci mogli skutecznie
pracować, integrować się i motywować
w wyjątkowych miejscach na całym świecie

Business Travel
Wyjazdy Firmowe
Wycieczki Adventure

Przygotujemy dla Ciebie wygodną i efektywną podróż w celach służbowych.
Nasze usługi:
– Rezerwacje lotów, hoteli i transferów
– Indywidualne planowanie trasy podróży z uwzględnieniem Twoich preferencji
– Obsługę biletów i formalności związanych z podróżą
– Dostęp do ekskluzywnych salonów biznesowych na lotniskach
– Asystę i wsparcie 24/7 podczas całej podróży
TY skupiasz się na swoich celach biznesowych, MY troszczymy się o resztę szczegółów. 

SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC 

Zintegrujemy i zmotywujemy Twój Zespół. Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych. Nasze propozycje:
Wyjazdy integracyjne: warsztaty rozwoju osobistego, team building, gry terenowe, wyjazdy rowerowe lub kajakowe, wieczorne imprezy integracyjne
Wyjazdy motywacyjne:  luksusowe wyjazdy do hoteli SPA, wyjazdy narciarskie, rejsy jachtami, wyjazdy do uzdrowisk
Działania CSR: organizacja wyjazdów integracyjnych o charakterze charytatywnym, 

SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC 

Podstawą naszych wypraw jest starannie przemyślany, intensywny i bogaty w doznania program. Znajdziesz w nim pasjonujące trekkingi w dzikich górach Polski i Europy, intersujące trasy rowerowe poza utartymi ścieżkami oraz nietuzinkowe szlaki kajakowe. Eksplorujemy trasy poza utartymi szlakami, blisko natury i lokalnych społeczności. Jeśli nie boisz się zmęczyć, nasze wyprawy są właśnie dla Ciebie. Przekonaj się, ile pozytywnych emocji możesz poczuć, będąc w podróży. Spędź z Nami czas w urokliwych okolicznościach przyrody i ciesz się prawdziwą wolnością. 

SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC 

Wpis do rejestru

Nasze Atuty

To Nas Wyróżnia
120 000 Hoteli do wyboru
15% oszczędności na podróżach
Obsługa 24/7

Nasze Atuty

Co Nas Wyróżnia
Profesjonalizm
Własny Doradca
Dopasowana Oferta
Pakiety Indywidualne 
Co Nas wyróżnia?

OSZCZĘDNŚĆ CZASU I PIENIĘDZY. Robimy wszystko za Ciebie. Ty wybierasz podróż, resztą zajmiemy się My. Naszym zadaniem jest przygotowanie trasy, kupno biletów, zorganizowanie transportu, noclegów, prowadzenie wyprawy. Ty musisz się tylko spakować. 

PEWNOŚĆ I SPOKÓJ. Nasze wyjazdy przygotowane są w najdrobniejszych szczegółach. Nasze Help Assistance pomaga w awaryjnych sytuacjach 7/24. Nasze wyprawy prowadzone są przez doświadczonych pilotów i przewodników.

DOBRA CENA. Nasze podróże są podróżami na każdą kieszeń. Dokładamy wiele wysiłku, aby zorganizować pełnowartościowy program za jak najniższą cenę. Chcemy, aby każdy miał możliwość poznawania bogactw świata. Nigdzie nie znajdziesz tak ciekawych wypraw i podróży w tak niskiej cenie.

BEZPIECZEŃSTWO. Z Nami jest bezpiecznie. Posiadamy licencję turystyczną wystawioną przez Marszałka Województwa Podkarpackiego i gwarancje turystyczne. Odprowadzamy skłądki na fundusz turystyczny. W cenie każdego wyjazdu zapewniamy wysokiej klasy ubezpieczenie zdrowotne . Twoje bezpieczeństwo i zdrowie sa dla nas naważniejsze.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI. Zabieramy Was w miejsca bezpieczne, dokładnie przez nas sprawdzone. Sprawdzamy sytuację polityczną i pandemiczną, informując Was na bieżąco o sytuacj i wymogach dotyczacych zasad wjazdu i pobytu w danym kraju.

Opinie naszych klientów
Nasz TEAM

 

Agnieszka Kozyra – General Manager.  Koordynator prac zespołu i opieki nad klientem w biurze. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę klienta poprzez skuteczne zarządzanie zleceniami, rozwiązywanie problemów oraz dbanie o satysfakcję klienta. Wspieramy klientów w rozwiązywaniu problemów oraz zapewniamy im wsparcie i zrozumienie w trudnych sytuacjach. Dbamy o relacje z klientami na jak najwyższym poziomie.

 

Przewodnicy i piloci: współpracujemy z najlepszymi przewodnikami górskimi, przewodnikami rowerowymi i instruktorami kajakarstwa posiadajacymi uprawnienia do prowadzenia wypraw czy to w terenie górskim, czy na wodzie. Nasi przewodnicy to jednocześnie pasjonacji i zaprawieni w świecie podróżnicy, znający doskonale teren, lokalną społeczność oraz zasady bezpieczeństwa. Jesteście z Nimi całkowicie BEZPIECZNI. Są po to, aby pokazać Wam najciekawsze miejsca, poprowdzić wyprawę, zająć się sprawami organizacyjnymi i formalnymi. Nasi przewodnicy i piloci zadbają także o wspaniałą atmosferę naszych wypraw.  

Kategorie wycieczek

Wyjazdy integracyjne

1 wycieczka

Self drive

0 wycieczka

Oferta dla szkół

3 wycieczek

Meeting

0 wycieczka

Konferencje

0 wycieczka

Klub podróznika

2 wycieczek

Joga i Mindfulness

0 wycieczka

Incentive - wyjazdy motywacyjne

0 wycieczka

Rezerwuj