+48 503 059 355 kontakt@fenikstour.pl
+48 503 059 355 kontakt@fenikstour.pl

Rzeszów

rzeszów wycieczki objazdowe

Zaplanuj imprezy integracyjne z Feniks Tour – Rzeszów

Wśród innych biur podróży w Rzeszowie Feniks Tour wyróżnia się indywidualnym podejściem do Klienta oraz nieustannym zabieganiem o spełnianie jego oczekiwań, nawet tych najbardziej wygórowanych. Planując wyjazdowe imprezy integracyjne, staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dzięki naszej pomocy zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy możecie bezpiecznie oraz spokojnie zacieśniać więzi. Podczas organizacji imprez firmowych za granicą zabieramy Was tylko w dokładnie sprawdzone miejsca, zapewniając przy tym wysokiej klasy ubezpieczenie zdrowotne.

Wycieczki objazdowe i nie tylko dla Klientów z Rzeszowa

Wycieczki objazdowe to wspaniałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na zwiedzeniu kilku miejsc w jednym terminie. Możesz w ten sposób odwiedzić więcej państw w krótkim czasie. Oferujemy także wycieczki jednodniowe. Ta opcja sprawdzi się dla Klientów chcących maksymalnie wykorzystać każdą chwilę spędzoną w danym miejscu.

Wybierz najciekawszą wycieczkę szkolną – Rzeszów

Z Feniks Tour zaplanujesz również wycieczki autokarowe. Dzięki takiej formie zwiedzania, uda Ci się zobaczyć dużą liczbę zabytków, muzeów, pomników itd. To istna gratka dla osób lubiących długie i intensywne podróże. Biura turystyczne w Rzeszowie coraz częściej oferują wycieczki szkolne dla uczniów oraz nauczycieli, w tym także Feniks Tour. Takie wyjazdy to oszczędność czasu. Ty wybierasz miejsce docelowe, a my zajmiemy się całą resztą. Zorganizuj edukacyjną wycieczkę szkolną z naszym biurem. Oferta skierowana do Klientów m.in. z Rzeszowa.

Rezerwuj